+48 513 432 462
 biuro@geotradingpolska.pl
Niwelatory
 •  Niwelator cyfrowy kodowy Trimble® DiNi
 • Niwelator cyfrowy kodowy Trimble® DiNi

  Trimble DiNi to prosty w obsłudze, bardzo dokładny niwelator kodowy wykorzystywany do wszystkich zadań pomiarowych.

  • Cyfrowy odczyt eliminuje ludzkie błędy
  • 50% oszczędności czasu i kosztów
  • Łatwa komunikacja i przesyłanie do biura
  • 30cm łaty wystarczy, by Trimble DiNi dokonał odczytu

  Niwelator Cyfrowy Trimble DiNi jest zaawansowanym technologicznie instrumentem z katalogu produktów Trimble Integrated Surveying.

  Trimble DiNi jest ulepszonym narzędziem zaprojektowanym do pracy w terenie, w dowolnym miejscu, w którym wymagane jest precyzyjne określenie wysokości.

  Niwelator cyfrowy DiNi ma zastosowanie do takich działań jak: dokładne zrównanie płaskich i pochyłych powierzchni pionowych, ustanawianie klas i profili ziemi, monitoring zapadnięć oraz utworzenie elementu pionu kontroli sieci.


  Niezrównana wydajność w terenie

  Trimble DiNi został zaprojektowany by działać optymalnie każdego dnia niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy.

  Spełnia normy wytrzymałościowe – pyło- i wodoodporności IP55 – jest gotów do podjęcia trudnych warunków pracy w szerokim zakresie. Podświetlany ekran i libella pudełkowa umożliwiają efektywną pracę nawet przy słabym świetle dziennym.

  Trimble DiNi może pracować 3 dni bez konieczności wymiany baterii. Kiedy następuje taka potrzeba, wystarczy je naładować tak jak ładujesz baterie do systemu Trimble GNS.

  Baterie są takie same, aby zapewnić wygodę i wydajność. Kiedy praca jest już ukończona, z łatwością przeniesiesz dane z urządzenia do komputera używając urządzenia magazynującego USB; nie ma potrzeby transportowania instrumentu do biura


  Łatwy do opanowania, Łatwy w użyciu

  Trimble DiNi Digital ma najmniejsze wymagania widoczności tylko 30 cm odcinka łaty.

  Można dzięki temu mierzyć większe zmiany w wysokości między poziomem i prętem w jednej konfiguracji, a także zaoszczędzić czas.

  Dodatkowo, niewielki obszar pomiaru: 

  • mniejsza liczba stacji do 20%, ponieważ Trimble Dini jest mniej podatny na ukrywanie łaty przez roślinność lub pagórkowaty teren.
  • sprawia, że niwelacja w warunkach słabego oświetlenia - na przykład w tunelach - jest łatwiejsza, ponieważ jedynie niewielka część łaty musi być oświetlona
  • zapewnia większą dokładność poprzez mniejszy wpływ refrakcji przy gruncie.

  Duży, graficzny wyświetlacz Trimble DiNi oraz prosta w użyciu klawiaturą czynią Twoją pracę jeszcze łatwiejszą.

  Członkowie załogi, którzy wcześniej obsługiwali inne systemy Trimble nie będą mieć żadnych problemów.


  Jakość i precyzja Trimble = pewny pomiar

  Niwelator Trimble DiNi Digital został zaprojektowany by wspierać pozostałe produkty z katalogu Trimble Integrated Sureying.

  Interfejs niwelatora akceptowany jest przez większość geodezyjnych programów obliczeniowych – w tym wszystkie programy firmy Trimble.

  Sprawdzona optyka od Carl Zeiss zapewnia najwyższą precyzję i najlepszą rozdzielczość.

  Można wierzyć pomiarom, gdyż z niwelatorem cyfrowym Trimble DiNi twoja załoga uzyska wyniki najwyższej jakości a ich praca osiągnie najwyższy poziom wydajności.