+48 513 432 462
 biuro@geotradingpolska.pl

Trimble® R7 GNSS

System Trimble® R7 GNSS jest wielokanałowym, wieloczęstotliwościowym odbiornikiem GNSS. Aby zapewnić  maksymalną elastyczność, dokładność i wydajność, Trimble R7 GNSS łączy w sobie zaawansowaną technologię odbiornika i sprawdzoną konstrukcję systemu.

  • Zaawansowana technologia Trimble R-Track
  • Wysoka jakość śledzenia sygnałów GNSS
  • Trimble Maxwell 6
  • Doskonała wydajność pomiarów RTK
  • Możliwość śledzenia do 44 satelitów
  • Zdalny dostęp i konfiguracja
  • Możliwość połączenia zestawu ruchomego ze stacją bazową

TECHNOLOGIA TRIMBLE R-TRACK WSPARCIEM DLA SYSTEMU GNSS

Napędzany przez wydajny silnik RTK oraz technologię Trimble R-Track™, odbiornik Trimble R7 GNSS obsługuję zarówno częstotliwości GPS L2C i L5, jak również GLONASS. Odbiornik R7 GNSS może także wykorzystywać trzy poziomy pozycjonowania technologią OmniSTAR1  – OmniSTAR HP, OmniSTAR XP oraz OmniSTAR VBS. 

Jego zdolność do śledzenia większej liczby satelitów — GPS i GLONASS — oznacza, że Trimble R-Track znacznie podnosi wydajność w terenie, a także polepsza wyniki postprocessingu i RTK. Kolejną zaletą odbiornika są nowe, sprawdzone sygnały L2C i L5 – łatwe do osiągnięcia i śledzenia w trudnych warunkach. Inwestując w technologię Trimble R-Track, jesteś przygotowany na przyszłe rozwiązania GNSS. Trimble, sprawdzony już w technologii GPS, teraz będzie Cię także wspierał z GNSS2.


SPRAWDZONA KONSTRUKCJA SYSTEMU

Ostateczna konstrukcja systemu Trimble R7 GNSS została wypróbowana, przetestowana i sprawdzona w terenie.


ELASTYCZNOŚĆ ZASTOSOWAŃ ANTENY ZEWNĘTRZNEJ

Zastosuj antenę3 Trimble® Zephyr Geodetic™ 2 aby zminimalizować wpływ błędu multipath sygnału stacji bazowej Trimble R7 GNSS, uzyskując „najczystsze” dane. 

Pracując jako odbiornik ruchomy, Trimble R7 GNSS z anteną Trimble Zephyr™ 2 jest niezwykle elastyczny: przymocuj odbiornik do tyczki, noś go w plecaku Trimble lub umieść wewnątrz samochodu. Odbiornik Trimble R7 GNSS będzie pracował tam gdzie Ty.


NOWA, BEZPRZEWODOWA KOMUNIKACJA BLUETOOTH

Dla wygody użytkowania, Trimble R7 GNSS zawiera Bluetooth do bezprzewodowej komunikacji z kontrolerem, takim jak np. Trimble® TSC3.

Wyjątkowo wytrzymały i lekki Odbiornik GNSS i wbudowane radio UHF są w pełni zabezpieczone przed wodą, pyłem i uderzeniami, wewnątrz odpornej obudowy. Dzięki tej solidnej budowie Trimble R7 GNSS jest idealny do pracy w trudnych warunkach.


POMIARY ZINTEGROWANE I WIĘCEJ

System Trimble R7 GNSS został zaprojektowany tak, aby obsługiwał Pomiary Zintegrowane Trimble (Integrated Surveying™). Połącz pomiar GPS i pomiar tachimetryczny w jednym pliku job, obsługiwanym przez wszechstronny program Trimble Access™. Następnie, w celu przetwarzania, przenieś plik job do biurowego oprogramowania Trimble, takiego jak np, Trimble® Business Center. 

Kiedy stawiasz czoła nowym wyzwaniom pomiarowym, dzięki Trimble zawsze posługujesz się właściwymi narzędziami i technikami, łącznie z technologią GNSS. Każdy system Trimble jest zintegrowany przez wspólny obieg danych i technologie, sprawiając, że Twoje czynności są traktowane jako spójna całość, a nie suma odrębnych czynników:

Poznaj Connected Site