+48 513 432 462
 biuro@geotradingpolska.pl

Trimble® R6 GNSS

Uniwersalne rozwiązania nie sprawdzają się we wszystkich sytuacjach – w niektórych konieczne może okazać się wprowadzenie spersonalizowanego urządzenia, które można rozbudowywać w miarę wzrostu potrzeb.

System GNSS Trimble® R6. Urządzenie łączy w sobie zaawansowaną technologię pomiarów GNSS ze skalowalnością i swobodą dostosowywania do zmieniających się potrzeb. Dostęp do technologii Trimble R-Track™, mnogość interfejsów komunikacyjnych oraz opcji rozbudowy sprawia, że system Trimble R6 doskonale sprawdzi się zarówno w obecnych, jak i przyszłych zastosowaniach.

  • Technologia śledzenia satelitów Trimble R-Track
  • Chipset Trimble Maxwell 6 zapewniający dostęp do 220 kanałów
  • Najlepsza na rynku technologia pozycjonowania GNSS z obsługą sygnałów GPS L2C, L5 i QZSS
  • Skalowalność na potrzeby dostosowywania możliwości do aktualnych potrzeb
  • Elastyczna, zintegrowana konstrukcja systemu

ZINTEGROWANA KONSTRUKCJA SYSTEMU

System Trimble R6 stanowi połączenie zintegrowanego i zaawansowanego odbiornika GNSS, precyzyjnej anteny, baterii o długiej żywotności oraz wbudowanych interfejsów komunikacyjnych w mocnej i odpornej obudowie.

Zintegrowane moduły komunikacyjne umożliwiają wybór takiego rodzaju komunikacji, który najlepiej pasuje do sposobu pracy zespołów w terenie.

Zintegrowany modem komórkowy usprawnia pracę w obrębie sieci VRS, a wbudowane moduły UHF RX lub RX/TX usprawniają pracę ze stacją bazową /odbiornikiem ruchomym w technologii RTK.

TECHNOLOGIA GNSS, KTÓRA ROBI RÓŻNICĘ

Dzięki wysokiej precyzji śledzenia i wydajności technologii RTK odbiornik Trimble R6 z chipsetem Trimble Maxwell™ 6 zapewniającym obsługę 220 kanałów gwarantuje dokładność i niezawodność precyzyjnych pomiarów geodezyjnych.

Dostępna standardowo obsługa sygnałów GPS L2C, L5, QZSS, a także opcja rozbudowy o obsługę sygnałów GLONASS, Galileo oraz BeiDou (COMPASS) sprawiają, że możliwe jest śledzenie większej liczby satelitów i wykonywanie dokładniejszych pomiarów w trudnych warunkach.

Obsługa standardu L2C to nie tylko dodatkowe sygnały – dzięki zaawansowanej strukturze są one silniejsze i umożliwiają skuteczniejsze śledzenie satelitów.

Trzecie cywilne pasmo systemu GPS - L5, charakteryzuje się większą mocą w porównaniu z innymi pasmami oraz większą szerokością, co przekłada się na dłuższe kody.

W praktyce oznacza to, że odbieranie i śledzenie słabego sygnału staje się dużo prostsze.

Zaawansowana technologia śledzenia i pozycjonowania firmy Trimble pozwala skrócić przestoje wywoływane utratą łączności oraz koniecznością ponownego inicjalizacji połączenia. 

Zaawansowana technologia Trimble R-Track

Technologia Trimble R-Track systemu Trimble R6 stanowi gwarancję najwyższej precyzji pozycjonowania.

Technologia Trimble R-Track w połączeniu z technologią Signal Prediction™ kompensuje przerywane lub słabe sygnały poprawek RTK, zapewniając większą precyzję po przerwie sygnału RTK.

Protokół komunikacyjny CMRx zapewnia kompresję poprawek na potrzeby optymalizacji szerokości pasma oraz pełne wykorzystanie wszystkich widocznych satelitów, co przekłada się na najwyższą precyzję pozycjonowania.

Skalowalność pod kątem zmieniających się potrzeb Odbiornik oferuje pełną zdolność do rozbudowy, co przekłada się na możliwość wyboru zakresu GNSS pod kątem obecnych i przyszłych potrzeb.

Standardowo system Trimble R6 obsługuje sygnały GPS L1, L2, L2C, L5 oraz QZSS. Istnieje również możliwość rozbudowy do śledzenia sygnałów GLONASS, GALILEO i BeiDou (COMPASS).

NAJBARDZIEJ ELASTYCZNE ROZWIĄZANIE TERENOWE

Jeżeli szukasz najbardziej elastycznego rozwiązania do pracy w terenie, połącz system Trimble R6 z jednym z naszych kontrolerów – Trimble TSC3, Trimble Tablet Rugged PC lub Trimble CU – wraz z oprogramowaniem Trimble Access™.

Każdy z tych niezwykle wydajnych kontrolerów pozwala na przeniesienie możliwości urządzeń biurowych w teren z wykorzystaniem intuicyjnego interfejsu na bazie systemu Windows. Oprogramowanie terenowe Trimble Access oferuje szereg funkcji i narzędzi ułatwiających prowadzenie prac pomiarowych.

Specjalistyczne moduły robocze dla dróg, monitoringu, kopalni i tuneli pomagają zespołom realizować typowe projekty, a także wykonywać prace szybciej i bez zakłóceń.

Wybierz moduł najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. Użytkownicy mogą także tworzyć własne moduły robocze z wykorzystaniem narzędzi personalizacyjnych dostępnych w zestawie Trimble Access Software Development Kit (SDK).

Musisz wysłać dane natychmiast do biura?

Skorzystaj z funkcji udostępniania danych w czasie rzeczywistym -Trimble Access Services, dostępnej teraz z każdą ważną umową licencyjną Trimble Access.

W biurze dane mogą być bez problemów przenoszone do oprogramowania Trimble Business Center.

Edytuj, przetwarzaj i aktualizuj zgromadzone dane. System GNSS Trimble R6.


Rozwiązanie przydatne dziś... i jutro.