+48 513 432 462
 biuro@geotradingpolska.pl

Trimble® R2 GNSS

W zależności od Twoich preferencji Trimble® R2 GNSS osiągnie oczekiwaną dokładność, od sub-metrowej do centymetrowej, jest to odpowiedź na szerokie zapotrzebowanie w branży geoprzestrzennej.

Wybierz dokładność i dopasuj ją do konkretnych zadań.

  • Słynny Chipset Trimble Maxwell 6 z 220 kanałami i wiodącą technologią GNSS gwarantującą jakość pozyskanych danych
  • Dokładności w zakresie od sub-metra do centymetra, całe spektrum zastosowań w branży geoprzestrzennej
  • Paruj go ze smartfonem, kontrolerem Trimble lub tabletem, przy użyciu oprogramowania Trimble Access lub GIS
  • Aktywne wsparcie wielu systemów GNSS oraz duże możliwości pozyskiwania korekt
  • Prosta obsługa, produktywność od samego początku

UNIWERSALNOŚĆ W PRACACH TERENOWYCH. ELASTYCZNOŚĆ W SPOSOBIE PRACY.

Niezależnie od tego czy zadaniem jest tyczenie, pomiar drogi, pomiar w kopalni czy na placu budowy, lokalizacja urządzeń podziemnych, pozyskiwanie pozycji obiektów terenowych GIS, czy pomiary w odległym terenie - uniwersalność odbiornika Trimble R2 została stworzona z myślą o geodetach, specjalistach GIS, a także w dziedzinie mapowania.

Dzięki prostej konfiguracji i łatwej obsłudze, Trimble R2 można współpracować z dowolnym kontrolerem Trimble, także tym z oprogramowaniem Trimble Access®, lub dowolnym urządzeniem mobilnym, takim jak smartfon czy tablet, zapewniając pewne dane o wysokiej jakości za każdym razem.

PROSTY, SOLIDNY SYSTEM DO CODZIENNYCH ZADAŃ

Wytrzymała konstrukcja odbiornika Trimble R2, zgodna z normą IP65, została stworzona do pracy w najtrudniejszych warunkach terenowych.

Dzięki niewielkim rozmiarom obudowy o smukłym kształcie, uruchomienie odbiornika odbywa się szybko, zarówno podczas pracy na tyczce, na plecaku lub też na pojeździe.

Wymienialne baterie pozwalają na całodzienną pracę bez zakłóceń, co sprawia, że użytkownik może być skupiony na zadaniu, nie na sprzęcie.

TECHNOLOGIA WSPIERAJĄCA WYDAJNOŚĆ

Odbiornik Trimble R2 śledzi wiele konstelacji satelitarnych GNSS i systemów wspomagających. Standardowo wyposażony w chip Trimble Maxwell™ 6 o 220 kanałach, zapewnia najwyższą precyzję i wydajność pozycjonowania. Odbiornik zapewnia najwyższe dokładności w czasie rzeczywistym, dzięki elastyczności wyboru źródeł korekcji - począwszy od tradycyjnych sieci RTK, VRS, kończąc na serwisach Trimble RTX™ zapewnianych dostęp do korekt drogą satelitarną oraz przez Internet. Trimble rozwinął technologię redukcji cienia satelitarnego Floodlight™ aby zapewnić pewne, dokładne dane nawet w trudnych warunkach GNSS. Wyposażony w tę zaawansowaną technologię GNSS odbiornik, pozwala użytkownikowi mierzyć w trudnych warunkach, takich jak korony drzew czy zabudowania, gdzie sygnały satelitarne są zakłócane. To najwyższa wydajność pomiarów.

KOMPLETNE ROZWIĄZANIE

Podłącz odbiornik Trimble R2 do dowolnego kontrolera lub innego przenośnego urządzenia za pomocą Bluetooth® lub kabla USB, tworząc kompletne rozwiązanie o sprawdzony sposobie pracy Trimble.

Dane można gromadzić w oprogramowaniu terenowym Trimble, takim jak Trimble Access lub Trimble TerraFlex™, które pozwalają zespołom na łatwe pozyskiwanie i przekazywanie informacji między terenem i biurem w czasie rzeczywistym.

Zgromadzone dane można również przetworzyć przy użyciu oprogramowania biurowego Trimble, w tym Trimble Business Center lub TerraFlex, zapewniając Twojej organizacji najobszerniejsze i najdokładniejsze dane.

Z myślą o prostym, konfigurowalnym, rozwiązaniu typu "teren-do-biuro", innowacyjny i uniwersalny odbiornik Trimble R2 GNSS umożliwia dokładną i wydajną pracę zgodnie z preferencjami użytkownika.