+48 513 432 462
 biuro@geotradingpolska.pl

Trimble® UX5

Dlaczego UAS od Trimble?

Niezależnie czy jest to wielowirnikowiec, którym polecimy nawet pomiędzy gęstą zabudową, czy przeznaczony do dużych obszarów samolot z najbardziej precyzyjną kamerą i odbiornikiem GNSS, bezzałogowce Trimble są idealnym rozwiązaniem do naszej pracy.

Z najlepszym na rynku oprogramowaniem polowym i biurowym, które czyni pozyskiwanie i przetwarzanie danych najłatwiejszym z możliwych,rozwiązania Trimble zwiększają:

  •  Przystępność
  •  Bezpieczeństwo
  •  Wydajność
  •  Konkurencyjność
  •  Wszechstronność

NIEWIELKA PLATFORMA – WYSOKA JAKOŚC POZYSKIWANIA ZDJĘĆ

System pozyskiwania danych fotogrametrycznych Trimble® UX5 wykorzystuje najnowsze technologie, dostępne na rynku fotograficznym, zapewniając optymalną jakość zdjęć oraz maksymalną dokładność fotogrametryczną. Kamera UX5, odmiennie niż w tradycyjnych kamerach kompaktowych, posiada wysokiej jakości sensor, pozwalający na pozyskiwanie bardzo ostrych, wysokorozdzielczych radiometrycznie zdjęć, nawet w zacienionych i zachmurzonych warunkach. Kamera UX5 oraz jej optyka, umożliwiają pozyskiwanie zdjęć z wysoką rozdzielczością terenową, dochodzącą do 2.4 cm.

ŁATWA OBSŁUGA, INTUICYJNE PROCEDURY

Całkowicie nowa aplikacja pozyskiwania zdjęć dla Trimble Access™ obsługiwana z poziomu wytrzymałego komputera przenośnego - tabletu Trimble, pozwala użytkownikowi zaplanować misję, przeprowadzić kontrolę przed nalotem oraz monitorować sam nalot (wszystko skondensowane w intuicyjnym planie pracy, zapewniającym uzyskanie wiarygodnych wyników). Operator w terenie prowadzony jest krok po kroku zgodnie z listą cyfrową, przechodząc procedury przygotowania misji a także kontroli po jej wykonaniu. Wiele z elementów kontroli Trimble UX5 weryfikowanych jest automatycznie przez oprogramowanie i nie wymaga interakcji ze strony operatora. Szybkie i intuicyjne procedury pozwalają przygotować UX5 do lotu w mniej niż 10 min.

MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ

By podnieść produktywność użytkowników Trimble UX5 cały dzień, nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych, projektując system skupiliśmy się na zapewnieniu dużej wytrzymałości systemu. Silny wiatr, lekki deszcz, wysoka czy niska temperatura nie stanowią wyzwania dla Trimble UX5, co czyni go Twoim niezawodnym rozwiązaniem, przeznaczonym do gromadzenia wysokiej jakości danych praktycznie bez żadnych ograniczeń.