+48 513 432 462
 biuro@geotradingpolska.pl

Trimble® M3

Bardzo lubiany przez użytkowników, bardzo wydajny, lekki ale dokładny, Trimble M3 niezależnie od sytuacji dostarczy Ci tego, czego akurat potrzebujesz.

  • Windows CE oraz oprogramowanie terenowe Trimble Access®
  • Wydajny, lekki, dokładny
  • Optyka Nikon
  • Do wyboru: Pion laserowy lub pion optyczny
  • Diody do tyczenia Trimble Tracklight™
  • Solidne baterie: do 26h pracy


NAJBARDZIEJ WYDAJNY ELEMENT TWOJEGO ZESPOŁU

Lekki, kompaktowy i łatwy w obsłudze tachimetr Trimble® M3 zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do realizacji wymaganych zadań w trudnych warunkach.


OPROGRAMOWANIE TRIMBLE ACCESS

Wyposażony w oprogramowanie do pracy w terenie Trimble Access™ Trimble M3 to niezawodność tachimetru mechanicznego połączona z wszechstronnym i funkcjonalnym oprogramowaniem modułowym stworzonym z myślą o nowoczesnych użytkownikach.

Zaprojektowany by wspomagać Twoją codzienną pracę, włączając w to pomiary sytuacyjne, tyczenia, pomiary kontrolne i wiele innych. Trimble Access łączy znajomy, łatwy w użytkowaniu interfejs, który zapewni wzrost Twojej wydajności wraz z ogromną pamięcią oraz narzędziami obliczeniowymi dla uzyskania szybkich wyników w terenie.


Łatwiejsza obsługa specjalistycznych aplikacji

Dzięki oprogramowaniu Trimble Access użytkownicy mogą korzystać z opcjonalnych modułów specjalistycznych, które ułatwiają pracę z popularnymi aplikacjami. Moduł Drogi oprogramowania Trimble Access umożliwia korzystanie z przydatnych narzędzi, ułatwiając prace związane z tyczeniem dróg. Intuicyjne oprogramowanie umożliwia poznanie w krótkim czasie wszystkich opcji związanych z pełną obsługą tyczenia obiektów drogowych.

Moduł Tunele oprogramowania Trimble Access jest łatwy w obsłudze, prowadząc użytkowników przez zadania takie, jak znakowanie obszarów nadmiaru i niedomiaru przy użyciu wskaźnika laserowego urządzenia Trimble M3.

Interfejs graficzny umożliwia czytelne porównanie wyników prac z projektem. Moduł Land Seismic w Trimble Access został zaprojektowany z myślą o uproszczeniu sejsmicznych prac tyczeniowych, aby zwiększyć wydajność i zredukować liczbę popełnianych błędów. Prosty system pracy modułu wykorzystuje wspólny system nazewnictwa dla tyczonych punktów, a wyjątkowa funkcja nawigacji umożliwia operatorom szybkie przemieszczanie się do kolejnych miejsc tyczenia. Każdy instrument z serii M3 jest standardowo wyposażony w zintegrowane bezprzewodowe łącze Bluetooth®.

Za jego pomocą użytkownicy mogą kontrolować pracę instrumentu przy użyciu oprogramowania terenowego Trimble Access uruchomionego na zewnętrznym kontrolerze.  W ten sposób można użytkować instrumenty z serii M3 na terenie wykonywania prac w połączeniu z innym sprzętem Trimble.


Doskonałe rozwiązania od lidera innowacji

Z dalmierzem bezlustrowym w technologii Trimble DR możesz zaoszczędzić czas, redukując liczbę stanowisk wymaganych, aby zmierzyć wszystkie punkty. Wysoce precyzyjny dalmierz zapewnia szybkie, pewne pomiary. Dzięki temu każda praca może być ukończona szybciej i wykonana wydajniej.

Odnowiona optyka Nikon zapewni niebywałą czystość, jakość i precyzję w celu szybszego celowania i lepszej pracy. Ergonomia sterowania, zintegrowany wyświetlacz oraz pełna klawiatura uprości każde zadanie. Jasny kolorowy ekran dotykowy QVGA i system operacyjny Microsoft® Windows® Embedded CE 6.0 umożliwiają wyświetlanie bogatych graficznie funkcji oprogramowania Trimble Access na urządzeniu Trimble M3, zapewniając lepszą czytelność i łatwiejsze korzystanie z pozycji menu.

Funkcja Aktywnej Mapy daje wyjątkowo wydajną możliwość graficznego tyczenia punktów, linii, łuków oraz całych wpasowań.


ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O MOBILNOŚCI

Dzięki niewielkim rozmiarom i lekkiej obudowie Trimble M3 można szybko i łatwo przenosić w dowolne miejsca. Każdy instrument wyposażony jest w wewnętrzny pion optyczny lub laserowy, ułatwiając konfigurację znanych punktów. System dostarczany jest w wytrzymałym i kompaktowym twardym futerale, co ułatwia jego transport do i z miejsca realizacji projektu.

Trimble M3 wyposażony jest w dwie baterie o wydłużonym czasie pracy, które można wymieniać bez konieczności wyłączania urządzenia. Zapewnia to możliwość ciągłej pracy nawet do 26 godzin. Szybka wymiana baterii w trakcie pracy, pozwala na nieprzerwane pomiary, bez konieczności wyłączania instrumentu.


Tachimetr Trimble M3 DR 5"

W Dla użytkowników pracujących w chłodne dni przewidziano wersję Trimble M3 DR 5” Winterized, stworzoną specjalnie z myślą o eksploatacji w niskich temperaturach.

Podczas pracy w ekstremalnie niskich temperaturach, podgrzewanie wyświetlacza zostanie uruchomione automatycznie przy temperaturze –15 °C.