+48 513 432 462
 biuro@geotradingpolska.pl

Trimble® S7

Tachimetr Trimble® S7 to jeden instrument, który wykona skanowanie, obrazowanie oraz pomiar. Precyzyjna dokumentacja, modele 3D oraz chmury punktów to tylko niektóre z możliwych produktów możliwych do uzyskania dzięki Trimble S7. W połączeniu z Trimble Access™ oraz Trimble Business Center to rozwiązanie kompletne, do każdego zadania! 

Trimble S7 to przede wszystkim wydajne, precyzyjne i dokładne pomiary w każdej sytuacji terenowej. Wszystko dzięki technologiom SureScan, Trimble VISION™, FineLock™, DR Plus.

  • Intuicyjna integracja z odbiornikami Trimble GNSS oraz Trimble V10
  • Trimble Business Center do błyskawicznego przetwarzania danych
  • Łatwe, produktywne i intuicyjne oprogramowanie terenowe Trimble Access™
  • Pomiar, obraz oraz skanowanie 3D w jednym, potężnym urządzeniu.
  • Trimble VISION dla zdalnej kontroli robotycznej, dokumentacji oraz pomiarów fotogrametrycznych
  • Zarządzanie instrumentami w czasie rzeczywistym dzięki technologii L2P (Locate2Protect)
  • Dalmierz Trimble DR Plus dla najwyższej precyzji i dokładności

Wbudowany skaner 3D

Oszczędź czas w terenie oraz skróć prace kameralne z technologią Trimble SureScan. Skorzystaj z możliwości gromadzenia chmur punktów każdego dnia. Zapisz informacje potrzebne do zbudowania numerycznego modelu terenu (NMT), szybko wykonaj obliczenia objętości. Realizuj pomiary topograficzne szybciej niż mierząc tradycyjnie. Technologia SureScan pozwala na pozyskiwanie i przetwarzanie danych szybciej, nie skupiając się na zapisie dużej ilości punktów, lecz na pozyskiwaniu odpowiednich


Jeszcze lepsza technologia Trimble VISION

Technologia Trimble VISION umożliwia zarówno pomiar bezpośrednio z podglądu wideo na żywo, jak i na podstawie zarejestrowanych obrazów.


Najwyższa dokładność z Trimble DR Plus

Technologia dalmierza Trimble DR Plus to większy zasięg pomiarów bezlustrowych. Od teraz możesz mierzyć dalej, co przekłada się na mniejszą ilość niezbędnych stanowisk terenowych. Trimble DR Plus, w połączeniu z bezgłośną i płynną technologią serwomotorów MagDrive™, tworzy niezrównane możliwości szybkich pomiarów, bez wpływu na jakość pozyskiwanych danych.


Zostań na punkcie

Ogranicz błędy celowania, uchroń przed kosztownymi i powrotami w teren oraz bądź pewny swoich wyników z Trimble SurePoint™.


Zarządzaj instrumentami

Sprawdź gdzie są Twoje tachimetry przez 24 godziny na dobę, dzięki technologii Locate2Protect. Zobacz gdzie jest sprzęt w dowolnym momencie. Otrzymaj powiadomienie, jeżeli instrument opuści zdefiniowany obszar. 

Menadżer Sprzętu Trimble InSphere™ pozwala sprawdzić użycie sprzętu oraz przypomni o niezbędnych aktualizacjach i przeglądach. Z Trimble Locate2Protect oraz Menadżerem Sprzętu InSphere możesz być spokojny, mając pełną informację o instrumentach.


Potężne oprogramowanie terenowe i biurowe

Wybierz spośród dostępnych kontrolerów Trimble ten, który odpowiada Twoim potrzebom. Każdy z nich pracuje w oparciu o oprogramowanie Trimble Access. Oferuje spójny sposób pracy, który pozwoli z łatwością ukończyć wszystkie projekty pomiarowe szybciej i bez zbędnych przestojów. Trimble Access możesz również dostosować do własnych potrzeb. Kiedy wrócisz do biura, oprogramowanie Trimble Business Center pomoże Ci sprawdzić, przetworzyć oraz wyrównać dane optyczne oraz dane GNSS.