+48 513 432 462
 biuro@geotradingpolska.pl

Trimble® M1

Trimble M1 DR Total Station jest tradycyjnym i uniwersalnym instrumentem.

To lekki i wytrzymały instrument, na każdy dzień.

  • Dokładność kątowa: 2" lub 5"
  • Pomiar lustrowy i bezlustrowy
  • Baterie o długiej żywotności
  • Szybki i dokładny dalmierz gwarantuje dokładne pomiary
  • Intuicyjna klawiatura
  • Lekka i wytrzymała konstrukcja

SPRAWDZONY ZASIĘG, DOKŁADNOŚĆ ORAZ JAKOŚĆ OD TRIMBLE

Dwie wersje dokładnościowe: 2" z dwustronną klawiaturą oraz 5" z jednostronną klawiaturą powodują, że Trimble M1 spełni Twoje oczekiwania. Obydwa modele zapewniają zasięg do 3000m na lustro oraz do 400m w trybie bezlustrowym do nieodblaskowych powierzchni. Dalmierz M1 zapewnia najwyższą precyzję pomiarów zarówno do celów lustrowych, jak i bezlustrowych, a niezwykła szybkość i dokładność pomiaru daje możliwość zastosowania w różnych, także tych specjalistycznych pomiarach. Bazując na legendarnej optyce Nikon, Trimble M1 oferuje czysty, jasny oraz precyzyjny obraz. Wynikiem tego jest wydajna i wygodna praca przez cały dzień.


PROSTE, INTUICYJNE OPROGRAMOWANIE

M1 to także prosta w użyciu, dwu- lub jednostronna klawiatura do pracy z instrumentem. Intuicyjny i sprawdzony interfejs oraz oprogramowanie terenowe są łatwe w nauce, aby zespoły szybko zaczęły pracować z pełną wydajnością. Podświetlany wyświetlacz jest czytelny w warunkach słabego oświetlenia. Dwa programowalne przyciski pozwalają na niezależną konfigurację parametrów, skracając czas przełączania pomiędzy trybami pomiarowymi.


POŁĄCZENIE BLUETOOTH Z ZEWNĘTRZNYM KONTROLEREM

Każdy instrument M1 standardowo wyposażony jest w bezprzewodowy standard komunikacji Bluetooth®. Za pośrednictwem połączenia Bluetooth, użytkownicy mogą wykorzystać możliwości oprogramowania Trimble Access™ zainstalowanego na zewnętrznym kontrolerze, np. Trimble TSC3. Pomiary są wówczas zapisywane wprost do pliku JOB w Trimble Access. Używaj w prosty sposób Trimble M1 razem z innymi instrumentami Trimble w terenie. 


WYTRZYMAŁY, LEKKI I BOGATY W FUNKCJE NA DŁUGIE TERENOWE DNI

Trimble M1 jest niewielkim, lekkim, wytrzymałym oraz prostym w transporcie instrumentem w każdy teren. Zestaw dostarczany jest standardowo z dwoma bateriami Li-Ion oraz podwójną ładowarką, które zapewniają zasilanie nawet w najdłuższe terenowe dni. Widzialny wskaźnik laserowy sprawdzi się przy szybkim i prostym celowaniu, a wbudowany pion optyczny to szybsze zakładanie stanowisk w każdym terenie. Wyposażony we wszystkie te elementy oraz jeszcze więcej, Trimble M1 DR jest gotowy, by stać się zaufanym elementem Twojego zespołu pomiarowego.