+48 513 432 462
 biuro@geotradingpolska.pl

Trimble® R5 GNSS

Potrzebujesz solidnej bazy, a może ruchomego odbiornika RTK lub precyzyjnego odbiornika do zadań specjalnych - wszystko to znajdziesz w modułowym systemie Trimble R5 GPS.

  • Technologia R-Track
  • Śledzenie sygnałów GPS L1, L2 oraz opcjonalnie GLONASS
  • Trimble Maxwell 5 z 72 kanałami
  • Wysoka precyzja uzyskanych korelacji dla pomiarów pseudo odległości GNSS
  • Stosunek sygnału do szumu podany jest w dB-Hz
  • Sprawdzona technologia Trimble śledzenie sygnału satelitów z niskich elewacji

Odbiornik Trimble R5 GPS jest wszechstronny, wytrzymały i precyzyjny - idealny do kontroli, mierzenia, tyczenia, projektów, lub pomiarów powykonawczych. 

Trimble R5 GPS jest wytrzymałym odbiornikiem, wyposażonym w zaawansowaną technologię Trimble GNSS i bardzo wydajny silnik RTK. Zapewnia precyzję i dokładność, której geodeci potrzebują.

Trimble R5 z opcją wbudowanego radiomodemu UHF, może pobierać komunikaty RTK bez potrzeby użycia zewnętrznego radia.

Korzystając z częstotliwości GPS L2C i opcji GLONASS, można śledzić więcej satelitów i mierzyć skutecznie w trudnych warunkach. Dzięki technologii Trimble, zminimalizujesz przestoje związane z utratą sygnału i ponowną inicjalizacją.


Jeden odbiornik, wiele możliwości

Trimble R5 przymocowany do statywu, tyczki lub schowany w plecaku jest wystarczająco lekki i wytrzymały do zastosowania w najbardziej wymagających warunkach. Ten modułowy odbiornik może być zamknięty w samochodzie i stamtąd połączony z anteną zewnętrzną, gdy konieczne jest zachowanie bezpieczeństwa Pomiarowego.

Ten wielokanałowy, wieloczęstotliwościowy odbiornik pozwoli Ci osiągnąć i zainicjalizować optymalne połączenie, które sprosta wymaganiom wykonywanej przez Ciebie pracy.

Przy wielogodzinnych pomiarach Trimble R5 może zapisać setki tysięcy godzin nieprzerwanych danych L1/L2 na wygodnym, wymiennym dysku.


Pomiary zintegrowane łączą wszystko w całość

Pomiary zintegrowane to połączenie zalet dwóch technologii pomiarowych: GNSS i pomiarów optycznych.

Umieszczony odbiornik na tyczce z pryzmatem wystarczy połączyć z urządzeniem robotycznym, takim jak tachimetr Trimble S6. Takie zintegrowane rozwiązanie czerpie z obu technik pomiarowych, zwiększając wydajność Twojej pracy.

Wykonując Pomiary Zintegrowane z kontrolerem Trimble, wszystkie obserwacje znajdziesz w jednym pliku job. Po zakończeniu pracy w terenie, wystarczy zgrać zintegrowane dane do programu biurowego. Wszystko bez żadnych dodatkowych transformacji.


Elastyczność systemu

Elastyczność Trimble R5 wykracza poza odbiornik – wybierz kontroler Trimble TSC2 z pełną klawiaturą i możliwością rozbudowy lub podłączany kontroler Trimble CU.

Połącz wybrany przez siebie kontroler z oprogramowaniem, które najlepiej spełnia potrzeby Twojego zespołu. Idealnym rozwiązaniem będzie oprogramowanie Trimble Survey Controller.

Z łatwością prześlesz dane terenowe GNSS do biura w celu przetwarzania i analiz. Oprogramowanie biurowe i terenowe Trimble pozwoli Ci na bezproblemowe zarządzanie danymi, zwiększenie wydajności, a także wykonywanie Pomiarów Zintegrowanych (tzw. Integrated Surveying).