+48 513 432 462
 biuro@geotradingpolska.pl

Trimble® Access™

Trimble Access™ jako następca Trimble Survey Controller zawiera wszystkie cenione przez inżynierów funkcje. Niebywała wydajność pracy, typowo amerykańska funkcjonalność i modułowość sprawiają, że Trimble Access™ sprosta nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. 

Intuicyjne moduły oraz serwisy to założenie Trimble Access™. Wszystko po to, by zmaksymalizować produktywność w terenie.

OPROGRAMOWANIE TERENOWE TRIMBLE ACCESS:
WSPIERAMY TWÓJ SPOSÓB PRACY
ZA POMOCĄ OPROGRAMOWANIA TERENOWEGO TRIMBLE ACCESS POTENCJAŁ JEST LITERALNIE ,,W TWOICH RĘKACH” UMOŻLIWIAJĄC ZROBIĆ WIĘCEJ I UKOŃCZYĆ ZADANIE SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK WCZEŚNIEJ. OPROGRAMOWANIE TERENOWE JEST POTĘŻNE, ABY UŻYTKOWNIK MÓGŁ SKUPIĆ SIĘ NA UKOŃCZENIU ZADANIA.

UCZYŃ KAŻDĄ MINUTĘ KAŻDEGO DNIA BARDZIEJ PRODUKTYWNĄ
Jakie masz plany na dzisiaj? Musisz założyć osnowę na jednej budowie, tyczyć odcinek drogi w innym terenie, a następnie wykonać pomiar powykonawczy na trzecim placu budowy. W wypadku, gdy jest wiele projektów do ukończenia i góra danych do przesyłania liczy się każda minuta każdego dnia. Nie możesz tracić czasu na konfigurację sprzętu lecz musisz działać sprawnie. Zaprojektowane, aby wspierać codzienne prace, takie jak tyczenia, czy pomiary specjalistyczne - oprogramowanie Trimble Access - oferuje łatwy w użyciu interfejs, umożliwiający natychmiastową produktywność, bez konieczności nauki oprogramowania. Moduł Pomiarów Podstawowych działa zarówno z odbiornikami GNSS Trimble, jak i tachimetrami, także tymi robotycznymi.

Oprogramowanie terenowe Trimble Access oferuje OPCJONALNE Moduły Specjalistyczne, prowadzące użytkownika poprzez projekty i poprawiające spójność danych. Moduły specjalistyczne przyśpieszają i ułatwiają gromadzenie danych ORAZ pozwalają użytkownikowi skoncentrować się całkowicie na obliczaniu rezultatów końcowych, a nie na poleceniach programu osobno dla każdego KROKU podczas pomiarów.