+48 513 432 462
 biuro@geotradingpolska.pl
Kontrolery

Trimble® Slate Kontroler

Wydajny, potężny, a jednocześnie kompaktowy, Kontroler Trimble® Slate łączy wygodę i łatwość użycia smartfonu z trwałością, z której słynie firma Trimble. 

Jego niewielka, ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodę podczas trzymania w ręce, a ekran zapewnia doskonałą czytelność w świetle dziennym, umożliwiając korzystanie z tego urządzenia geodetom, nawet w bardzo słoneczne dni. 

Zoptymalizowany dla oprogramowania terenowego Trimble Access™ i odbiornika Trimble R4 GNSS, Kontroler Trimble Slate nie tylko z powodzeniem posłuży do codziennych prac, ale spełni również indywidualne wymagania użytkowników.

 • Oprogramowanie Trimble Access
 • GPS, kompas, akcelerometr
 • Ekran dotykowy 4,3” WVGA (480x800)  Gorilla Glass
 • 16GB wbudowanej pamięci SSD
 • Procesor 1GHz, Texas Instruments DM3730
 • Pamięć RAM: 512MB
 • Wbudowany port obsługujący USB 2.0 host, USB client
 • Bluetooth 2.1 +EDR,
 • WIFI 802.11 b/g/n
 • Modem 3.75G
 • Aparat 8MP z podwójnym LED flash



Jedno Urządzenie do Transmisji Głosowej oraz Zapisu i Transferu Danych Pomiarowych

Korzystając z Kontrolera Trimble Slate, nie trzeba już więcej żonglować smartfonem i odpornym na pogodę komputerem, aby utrzymywać połączenie z biurem, Klientami, a także z własnym instrumentem pomiarowym.

Oferując funkcje: 

 • komunikacji głosowej, wiadomości 
 • tekstowych SMS oraz możliwości transferu danych
 • 3,75G przez modem komórkowy w sieciach GSM na całym świecie,

Kontroler Trimble Slate jest wytrzymałym, kompaktowym i odpornym urządzeniem, które umożliwia ulepszoną komunikację i obsługę prac pomiarowych w terenie. 

Trimble Slate to:

 • przesył danych w chmurze za pomocą łączy Wi-Fi lub WWAN,
 • łączenie się z siecią Trimble VRS™ poprzez łącza wysokiej prędkości,
 • bezpośrednie połączenie oraz sterowanie odbiornikiem Trimble R4 GNSS za pomocą zintegrowanego modułu Bluetooth®,
 • rozszerzanie dokumentacji prac poprzez łączenie punktów z wysokiej jakości geotagowanymi zdjęciami z użyciem zintegrowanego aparatu 8 MPix,
 • bezpośrednia nawigacja do punktów z wykorzystaniem wewnętrznego GPS i kompasu,
 • utrzymanie komunikacji głosowej ze współpracownikami


ZAPROJEKTOWANY DO TWOICH CODZIENNYCH ZADAŃ

Oprogramowanie terenowe Trimble Access zainstalowane na Trimble Slate, oferuje liczne funkcje i możliwości usprawniające przebieg codziennych prac geodezyjnych, w tym zadań typu: 

pomiary sytuacyjno-wysokościowe, tyczenia, kontrola i wiele więcej. 

Intuicyjne oprogramowanie prowadzi użytkownika krok po kroku przez codzienne pomiary i pozwala wykonać zadania szybciej, z mniejszą ilością przerw, przy jednoczesnym zwiększeniu spójności danych. 

Oprogramowanie pozwala również na pełną personalizację, wykorzystując możliwości konfiguracji niestandardowych ustawień, dostępnych w Trimble Access Software Development Kit (SDK).

Zestaw Narzędzi Trimble Access SDK pozwala programistom na konfigurację niestandardowych ustawień i poszerzenie możliwości oprogramowania Trimble Access.


TWOJE MOBILNE BIURO W TERENIE

Procesor 1 GHz oraz 512 MB pamięci RAM pozwalają uruchomić aplikacje oprogramowania szybko i niezawodnie.

Kontroler Trimble Slate bazuje na systemie operacyjnym Windows® Embedded Handheld 6.5 Professional Operating System oraz Microsoft Office® Mobile® 2010, pozwalając na korzystanie z mobilnych wersji aplikacji biurowych, takich jak: Word, Excel, PowerPoint i Outlook, a wszystko to bez konieczności powrotu do biura.

Po zakończeniu pracy, po prostu wyślij plik z pracą do biura za pomocą jednego ze zintegrowanych modułów komunikacji kontrolera Trimble Slate. 

Kontroler Trimble Slate jest przygotowany na problemy, które mogą wystąpić w czasie pracy. Czy zdarzyło się, że projektant zmienił dane, a zespół był już w terenie? 

To nie problem... skorzystaj po prostu z opcji komunikacji, aby pobrać nowe pliki zadań bez konieczności powrotu do biura.


Wygoda Smartfonu. Trwałość Trimble


Na budowie, w drodze, czy w biurze, Kontroler Trimble Slate oferuje wygodne funkcje smartfonu potrzebne do zachowania wydajności, przepływu informacji i pozostawania w kontakcie, a jego solidna obudowa wytrzymuje najbardziej ekstremalne warunki środowiska wynikające z pracy w terenie. 

Ergonomiczna obudowa, niewielka waga (niecałe 400 gram) i wygodny kształt, pozwalają użytkownikom kontrolera Trimble Slate nosić go przy sobie zawsze i wszędzie.

Zaprojektowany, aby wytrzymać najtrudniejsze warunki środowiskowe pracy, 4,2” pojemnościowy ekran dotykowy, z wyświetlaczem typu Gorilla® Glass, który pokrywa całą przednią powierzchnię kontrolera, zapewniąjąc doskonałą czytelność w świetle dnia, bez utraty trwałości.

Kontroler Trimble Slate działa w przedziale temperatur od –30º C do +60º C (–22º F do 140º F). 

Ponadto  wytrzymuje upuszczenie z wysokości 1,22 m na betonową powierzchnię.


NIEZAWODNY KIEDY LICZY SIĘ KAŻDY PUNKT

Kontroler Trimble Slate, w połączeniu z Trimble Access i odbiornikiem GNSS Trimble R4 to niezawodny zestaw GNSS, który sprawdzi się podczas pomiarów w czasie rzeczywistym oraz w postprocessingu.

Taki zestaw sprawdzi się nawet w najbardziej uciążliwych warunkach pracy i oferuje użytkownikowi wszystko, co potrzebne, aby wykonać pomiar nawet w bardzo ciężkich warunkach.

Dzięki wbudowanej funkcji komunikacji głosowej oraz opcji zbierania danych pomiarowych, inteligentny i kompaktowy Kontroler Trimble Slate, pozwala na efektywną pracę.