+48 513 432 462
 biuro@geotradingpolska.pl
Kontrolery

Trimble® Tablet Rugged PC

Trimble Tablet Gugged PC łączy w sobie cechy mobilnego kontrolera terenowego, mocy operacyjnej laptopa, wszystko w solidnej i mocnej obudowie.

Dostarcza wszystko czego oczekujesz od kontrolera polowego typu Tablet.

Odporny na warunki pogodowe zapewni optymalne działanie aplikacji terenowych, co zapewni skuteczny pomiar przy wykorzystaniu oprogramowania Trimble® Access™.


  • System Operacyjny Windows 7 łączący biuro z terenem
  • Wbudowana kamera 5MP
  • Wyświetlacz typu Gorilla® Glass
  • 7 calowy, pojemnościowy ekran dotykowy, duża czytelność w świetle dziennym
  • Zintegrowana technologia komunikacji zapewnia więcej opcji łączności

Najwyższa klasa mobilności 

Trimble Tablet, bazując na systemie operacyjnym Microsoft® Windows 7 Professional, z pamięcią RAM 4 GB i wbudowaną pamięcią typu flash 128 GB, pozwala użytkownikowi uruchomić w terenie wszystkie aplikacje potrzebne do wykonania zadań

biurowych. Dwurdzeniowy procesor Intel Atom 1.6 Ghz umożliwia szybki i niezawodny start oraz poprawne działanie aplikacji.

Wygoda działania oraz obsługi oprogramowania biurowego podczas pracy na terenie, pozwalają użytkownikowi sprawdzić pracę i dostarczyć już gotową Klientowi bez konieczności powrotu do biura i obróbki w aplikacjach biurowych.

Łączność poprzez Bluetooth®, Wi-Fi i wbudowany modem 3,75G lub modem transmisji danych komórkowych CDMA, pozwala na wydajny przepływ danych z terenu, dzięki czemu użytkownik pozostaje w kontakcie z biurem, niezależnie od tego w jakim miejscu się znajduje.

Litowo-jonowa bateria Trimble Tablet o długiej żywotności zapewnia cały dzień pracy w terenie oraz stałe połączenie z biurem na jednym naładowaniu.


Dwutechnologiczny System Wyświetlania

Trimble Table charakteryzuje się nowym, dwutechnologicznym systemem wyświetlania, stworzonym specjalnie, aby ułatwić czytelność, nie tylko w promieniach słonecznych, ale i w ciemności.

Niezależnie od tego, jak silny jest blask światła lub pod jakim kątem ono pada, Trimble Tablet oferuje wyraźną i czytelną przestrzeń do pracy. 

Można pisać palcami, rysikiem lub rękawicami pojemnościowymi na specjalnym multidotykowym ekranie.

Dodatkowo, w celu wygody, można kontrolować wielkość klawiatury na wyświetlaczu.

Przybliżanie i oddalanie obrazu pomaga użytkownikowi optymalizować wyświetlanie map i szczegółów terenowych.

Szybko reagujący ekran dotykowy przyspiesza wskazywanie i zaznaczanie.


Lepsza wizualizacja danych i dokumentacji 

7 calowy wyświetlacz typu Gorilla® Glass zastosowany w Trimble Tablet, ułatwia przeglądanie  danych, map i aplikacji, dając poczucie korzystania z komputera biurowego w terenie.

Użytkownik może przejąć kontrolę nad pełnymi mapami w tle i graficznym wyświetlaczem o wyjątkowo żywych kolorach.

Pojemnościowy ekran dotykowy to lepsza jakość zdjęć i wideo wykonanych z użyciem technologii VISION™ Lepsza wizualizacja danych zwiększa szybkość poruszania się użytkownika w terenie i ułatwia podejmowanie prawidłowych decyzji.

Trimble Tablet pozwala uruchomić wiele aplikacji biurowych, wykorzystując do tego swoje możliwości graficzne.

Tablet daje możliwość dokumentowania pomiarów w niespotykanym dotąd zakresie używając wbudowanej kamery o rozdzielczości 5MP, z funkcją automatycznego ustawiania ostrości i wbudowaną pamięcią typu flash.

Zintegrowany GPS umożliwia geo-tagowanie każdego zdjęcia, zapisując lokalizację obrazu bez dodatkowych operacji.

Technologia Trimble VISION pozwala obserwować na ekranie obrazu widzianego przez instrument.

Wysokiej jakości wideo, a także cyfrowe przybliżanie i oddalanie, ułatwiają identyfikację celów.

Użytkownik może zapisywać pomiary i obrazy w jednym pliku pomiarowym Trimble.


Wytrzymałość ponad wszystko

Tablet Trimble jest urządzeniem wyjątkowo wszechstronnym, wydajnym i mobilnym.

Zaprojektowany, aby wytrzymać najtrudniejsze warunki pracy i pogody, posiada klasę środowiskową IP65, działając w zakresie temperatury od –30 °C do +60 °C (–22 °F do +144 °F).

Wytrzymuje upadek z tyczki o wysokości 1,22 m (4,0 stóp) na twardą powierzchnię.

Zastanawiasz się, czy wyświetlacz może pęknąć lub potłuc się na kawałki? 7 calowym kolorowy ekran jest chroniony panelem Gorilla Glass, mocnym i trwałym tak jak reszta Trimble Tablet.


Zaprojektowany aby obsługiwać codzienny przepływ pracy

Oprogramowanie terenowe Trimble Access, zainstalowne w Trimble Tablet, oddaje w Twoje ręce liczne funkcje usprawniające codzienne prace geodezyjne.

Moduły specjalistyczne, takie jak Drogi, Monitoring, Kopalnie i Tunele, prowadzą użytkownika krok po kroku poprzez powszechnie znane typy projektów i pozwalają wykonać zadania szybciej i bez zbędnych przestojów.

Firmy geodezyjne mogą również realizować swój unikalny sposób pracy, korzystając z konfiguracji niestandardowych ustawień, dostępnych w Zestawie Rozwijania Oprogramowania Trimble Access SDK

(Trimble Access Software Development Kit).

Trimble Access SDK pozwala programistom na tworzenie niestandarowych aplikacji i ustawień. 

Wybierz do zestawu odpowiedni odbiornik GNSS: Trimble R10, Trimble R8 lub Trimble R6 aby stworzyć jedyne takie rozwiązanie pomiarowe.

Niezależnie od tego jakie zadanie jest do wykonania, Tablet Trimble pozwala na wygodną realizację każdej operacji.