+48 513 432 462
 biuro@geotradingpolska.pl

Trimble® CU Kontroler

Pracuj z instrumentem bez użycia rąk! Kontroler Trimble® CU jest urządzeniem sterującym montowanym na instrumencie lub holderze robotycznym, to urządzenie zaprojektowane z myślą o połączeniu optycznego systemu pomiaru Trimble z systemem GNSS. 

  • Zoptymalizowany pod kątem oprogramowania do pracy w terenie Trimble® Access™
  • Zaawansowane funkcje zapewniające wygodę, wydajność i łatwość w użyciu
  • Wszechstronność funkcji, która zapewnia niezawodne parametry pracy na co dzień
  • Zaawansowane oprogramowania do wszechstronnych pomiarów terenowych
  • Oryginalny system Integrated Surveying™
  • Technologia Bluetooth

Inteligentny sprzęt

Wyświetlaj podkłady mapowe i sprawdzaj rezultaty swojej pracy na kolorowym wyświetlaczu graficznym – dzięki temu zyskasz większą kontrolę nad danymi, z którymi pracujesz! Pamięć o pojemności 1 GB umożliwia zabranie ze sobą wszystkich danych podstawowych (listy punktów, podkłady mapowe) przydatnych podczas pracy w terenie.Dostęp do często używanych funkcji za pomocą przeznaczonych do tego klawiszy. Szybki wybór opcji oprogramowania za pomocą ekranu dotykowego.


Zintegrowana bezprzewodowa technologia Bluetooth

Wyeliminuj wszystkie niezbędne kable i odkryj możliwość technologii Bluetooth. Połącz Kontroler Trimble CU z instrumentem takim jak Trimble R6 lub Trimble S6 Rover i zobacz, o ile wygodniej pracuje się w technologii w 100% bezprzewodowej.


Elastyczne opcje komunikacji

Wybierz metodę komunikacji najlepiej odpowiadającą Twoim oczekiwaniom. Wykorzystując modem zewnętrzny, jak na przykład telefon komórkowy z portem Bluetooth, wysyłaj i odbieraj pliki z terenu poprzez Internet. Nie potrzebujesz już wracać do biura. Trimble CU to także możliwość komunikacji poprzez port USB oraz port szeregowy.Dane można kopiować na komputer lub inny kontroler Trimble CU przy użyciu kabla, łącza Bluetooth lub pamięci USB.


Stworzony do pracy w dowolnych warunkach terenowych

Kontroler Trimble CU jest gotowy do pracy w każdych warunkach.Spełnia normy wytrzymałościowe IP55 i może pracować w ekstremalnych warunkach od -30 ºC do +55 ºC (–22 ºFdo +131 ºF). Wytrzyma także upadek z wysokości 1,22 m(4,0 ft) na twardą powierzchnię. Ekran jest podświetlany, więc możesz skończyć swoją pracę nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Kontroler Trimble CU zasilany jest z instrumentu optycznego lub specjalnie zaprojektowanego uchwytu, montowanego do odbiornika robotycznego lub ruchomego.


Jeden kontroler, Jedno oprogramowanie, Jeden INTERFEJS, Jeden plik PROJEKTU

Kontroler Trimble CU stanowi centrum zintegrowanych rozwiązań geodezyjnych. Po zainstalowaniu oprogramowania Trimble Access można pobierać dane GNSS oraz dane optyczne w pliku projektu,przełączając pomiędzy czujnikami. Jeden wszechstronny kontroler,jeden interfejs – łatwiejsza praca!Twój zespół, ucząc się jednego interfejsu, z powodzeniem zakończy każdą pracę w terenie oraz wyśle plik projektu do biura,wybierając jedną z opcji komunikacji. Praca geodety nigdy niebyła łatwiejsza