+48 513 432 462
 biuro@geotradingpolska.pl

Trimble® S3

Trimble S3 to spełnienie wymagań stawianych przez geodetów.


  • Wersja Serwo, Autolock lub Robotic
  • Słynne, ciche i bezawaryjne napędy MagDrive™
  • Wstęp do Pomiarów Zintegrowanych™
  • Windows CE z oprogramowaniem terenowym Trimble Access®
  • Prędkość obrotu 86 stopni na sekundę
  • Do 6 godzin na jednej baterii!


WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ DO WYDAJNYCH KAMPANII POMIAROWYCH

Rozwiązanie z tachimetrem robotycznym Trimble® S3 obejmuje wszystko, co potrzebne do prowadzenia skutecznych pomiarów geodezyjnych: precyzyjny i niezawodny instrument, zintegrowany moduł robotyczny i zaawansowany kontroler Trimble TSC3 zoptymalizowany do pracy z oprogramowaniem Trimble Access, a do tego baterie o dużej pojemności i podwójna ładowarka.

Kontroler Trimble TSC3, wchodzący w skład zestawu z tachimetrem robotycznym, jest rewolucyjnym urządzeniem przenośnym do wykonywania obliczeń w terenie, ułatwiającym codzienną pracę pomiarową i zmniejszającym liczbę dodatkowych urządzeń niezbędnych do pracy w terenie.

Wartością dodaną tachimetra Trimble S3 jest rozległa i kompetentna sieć dealerów dostarczająca światowej klasy szkolenia, serwis oraz wsparcie techniczne, aby utrzymać wydajność pracy.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego sprzętu, czy chcesz wymienić ten, który już masz, Trimble S3 może być wykorzystany do każdej pracy.  


SPRAWDZONA, NIEZAWODNA TECHNOLOGIA

TRIMBLE Trimble S3 zbudowany został w oparciu o sprawdzone technologie Trimble.

Instrument wyposażony jest w serwomotor MagDrive™, bazujący na technologii elektromagnetycznej, zawierającej mniejszą liczbę elementów, a tym samym bardziej niezawodnej.

Wyposażony jest w inteligentne baterie oraz system zarządzania energią pozwalający na nieprzerwaną 6-godzinną pracę na jednej baterii.

Technologia pomiaru bezlustrowego DR zapewnia wysoką wydajność pomiarową przy zachowaniu pełnej dokładności. 


TECHNOLOGIA TRIMBLE DR

Technologia Direct Reflex (DR) pozwala na pomiar bez pryzmatu do praktycznie każdej powierzchni.

Użytkownik może w terenie uchwycić informacje o trudno dostępnych obiektach w niebezpiecznych miejscach.

Mierz szybko i bezpiecznie bez straty dokładności. Wszelkiego rodzaju przewody, tunele, mosty, odkrywki, składowiska, budynki czy elewacje mogą być zmierzone szybko, łatwo i bezpiecznie.


WSPÓŁOSIOWA OPTYKA, DALMIERZ, NAPROWADZANIE, WSKAŹNIK LASEROWY

Markowa optyka Carl Zeiss w Trimble S3 jest w pełni współosiowa dla całkowitej pewności oraz niezawodności pomiarowej.

Z ponad 100-letnią wiedzą oraz praktyką w tworzeniu wysoko precyzyjnej optyki, Trimble zbudował Trimble S3 w oparciu o te same wysokie standardy, z jakich znana jest marka Trimble.


DUŻA POJEMNOŚĆ BATERII ORAZ INTELIGENTNY SYSTEM ŁADOWANIA

Trimble S3 w trybie robotycznym może pracować nieprzerwanie przez 6 godzin na jednej, wbudowanej baterii Li-Ion.

Baterie inteligentne pozwalają na sprawdzenie stanu naładowania każdej nich.

System ładowania baterii all-in-one, który jest w komplecie z instrumentem, pozwala ładować zarówno baterie do tachimetru, jak i do odbiorników GPS/GNSS.


SERVO I AUTOLOCK

Tachimetry Trimble S3 dostępne są również w wersjach Servo lub z funkcją AutoLock. Wersje Servo oraz AutoLock wyposażone są w klawiaturę z oprogramowaniem Trimble Access, co zapewnia wygodę i prostotę obsługi w dowolnym środowisku.


WKRACZAJĄC W POMIARY ZINTEGROWANE

Tachimetr Trimble S3 stanowi podstawę do Pomiarów Zintegrowanych Trimble.

Przy użyciu Pomiarów Zintegrowanych możesz bez problemu zintegrować uzupełniające się technologie pomiarowe, takie jak Trimble GPS/GNSS i pomiary optyczne, co umożliwia korzystanie z najbardziej odpowiednich narzędzi, w każdych warunkach.

Oprogramowanie terenowe i biurowe Trimble łączy i zarządza wszystkimi danymi, wykorzystując to, co najlepsze w każdej z metod pomiarowych. Połącz tachimetr Trimble S3 z odbiornikiem Trimble GNSS, aby stworzyć Trimble I.S. Rover i korzystaj w pełni z produktywności Pomiarów Zintegrowanych.