+48 513 432 462
 biuro@geotradingpolska.pl

Trimble® NetR9 Geospatial

Trimble® NetR9 Geospatial to odbiornik GNSS stworzony dla zmaksymalizowania funkcjonalności dla różnych potrzeb profesjonalistów. Technologie w nim zastosowane są unikalne, pozwalają jednocześnie na wiele zastosowań.

Technologie Trimble HD-GNSS, Trimble CenterPoint™ RTX, Trimble xFill™ oraz Trimble 360 zostały zintegrowane właśnie w Trimble NetR9 Geospatial po to, by stworzyć unikalne rozwiązanie modułowe, wszystko dla profesjonalistów.


 • Najnowocześniejszy silnik obliczeniowy Trimble HD-GNSS
 • Trimble CenterPoint RTX pozwoli na uzyskanie precyzji i dokładności RTK w dowolnym miejscu, bez potrzeby wykorzystania stacji bazowej czy poprawki z VRS
 • Technologia Trimble xFill zapewni RTK podczas utraty połączenia
 • Zaawansowane śledzenie wielu konstelacji GNSS z technologią odbiornika Trimble 360 (GPS, Glonass, Galileo,
 • Konfiguracja także z poziomu panela przedniego, zdalny dostęp
 • Bluetooth®, Ethernet, port szeregowy oraz USB
 • Pamięć wewnętrzna
 • Obsługa wielu formatów danych

SILNIK OBLICZENIOWY TRIMBLE HD-GNSS

Zaawansowany silnik obliczeniowy Trimble HD-GNSS wykracza poza tradycyjne techniki: precyzyjny/zgrubny (fixed/float), oferując dokładniejsze niż tradycyjne procesory przetwarzania szacowanie błędów, szczególnie w trudnych warunkach. Wyraźne

skrócenie czasu inicjalizacji oraz wysoka precyzja i niezawodność wyznaczania pozycji, umożliwiają pomiar punktów z większą wiarygodnością.


TRIMBLE CENTERPOINT RTX

Trimble CenterPoint RTX zapewnia dokładność na poziomie RTK w dowolnym miejscu na świecie, bez konieczności korzystania z lokalnych stacji bazowych czy sieci Trimble VRS™. Wykonuj pomiary przy użyciu poprawek CenterPoint RTX dostarczonych drogą satelitarną w miejscach gdzie poprawki naziemne nie są dostępne.

W czasie pomiaru na dużej odległości na odosobnionym terenie, takim jak rurociąg, CenterPoint RTX eliminuje potrzebę ciągłego przenoszenia stacji bazowej czy dostępu do sygnału telefonii komórkowej. 


TRIMBLE xFILL

Wykorzystując światową sieć stacji referencyjnych GNSS Trimble i połączenia satelitarne, Trimble xFill płynnie uzupełnia braki w dostępie do korekt RTK lub VRS. W połączeniu z subskrypcją CenterPoint RTX, geodezyjny poziom dokładności dostępny jest bez ograniczeń czasowych.


ODBIORNIK TRIMBLE 360

Potężna technologia Trimble 360 w odbiorniku Trimble NetR9 Geospatial obsługuje sygnały ze wszystkich istniejących i zaplanowanych konstelacji GNSS oraz systemów wspierających. 

Odbiornik Trimble NetR9 Geospatial z dwoma zintegrowanymi chipsetami Trimble Maxwell™ 6 zapewnia 440 kanałów odbiorczych GNSS. Odbiorniki Trimble GNSS są doskonałą inwestycją na dziś i na długie lata w przyszłości.


STWORZONY DO WIELU ZASTOSOWAŃ 

Kompaktowa obudowa, niski pobór mocy oraz potężny zestaw funkcji sprawiają, że odbiornik Trimble NetR9 Geospatial jest idealnym połączeniem obsługującym szeroki zakres zastosowań pozycjonowania o wysokiej dokładności, w tym:

 •  odbiornika ruchomego RTK oraz RTX
 •  mobilnej stacji bazowej
 •  zapisu danych do post-processingu

Internetowy interfejs użytkownika Trimble to szybki dostęp do statusu odbiornika, konfiguracji, danych czy możliwość definiowania poziomu bezpieczeństwa i zakresu dostępu.

Dla prostej konfiguracji, odbiornik Trimble NetR9 Geospatial oferuje 7-przyciskowy, dwuwierszowy wyświetlacz z informacją o statusie, dzięki czemu konfiguracja w terenie jest bezproblemowa. Co więcej, aby rozpocząć pobieranie danych nie są wymagane żadne urządzenia przenośne.

Odbiornik Trimble NetR9 Geospatial posiada 8 GB pamięci fizycznej gwarantując przy tym wysoki poziom ochrony danych. Wbudowana bateria litowo-jonowa odbiornika NetR9 Geospatial, zapewniając do 15 godzin nieprzerwanego zasilania, wystarcza na cały dzień pracy. 

Spełniając wymagania obostrzonych specyfikacji środowiskowych, odbiornik Trimble NetR9 Geospatial jest całkowicie odporny na kurz i wodę (certyfikat IP67) i spełnia normy MIL-STD-810F, co oznacza odporność na wstrząsy, wibracje, wilgotność i temperaturę, a co za tym idzie – możliwość pracy nawet w najtrudniejszych warunkach.