+48 513 432 462
 biuro@geotradingpolska.pl

Trimble® R8 GNSS

Najwyższej klasy kompletne rozwiązanie do pomiarów GNSS.

System GNSS Trimble® R8 od dłuższego czasu wyznacza standardy w zakresie zaawansowanych systemów do pomiarów GNSS.

Dzięki zaawansowanej technologii śledzenia Trimble 360 oraz wielu opcjom komunikacji w elastycznej, zintegrowanej konstrukcji system zapewnia najwyższą funkcjonalność.

System Trimble R8 to nieocenione narzędzie do pomiarów GNSS w wymagającej technologii RTK.

  • Zaawansowane śledzenie satelitów z wykorzystaniem technologii Trimble 360
  • Chipset Trimble Maxwell 6 zapewniający dostęp do 440 kanałów
  • Niezrównana wydajność śledzenia sygnału GNSS 
  • Internetowy interfejs użytkownika i zdalna konfiguracja
  • Funkcja stacji bazowej lub odbiornika ruchomego na potrzeby różnych zastosowań


TECHNOLOGIA TRIMBLE 360

Inwestycja na lata Wydajna technologia Trimble 360 odbiornika Trimble R8 zapewnia odbiór sygnałów ze wszystkich istniejących i planowanych konstelacji GNSS oraz systemów wspomagających, co przekłada się na najwyższą wydajność śledzenia w ramach pomiarów GNSS.

Dzięki tej przełomowej technologii możliwe jest teraz rozszerzenie funkcjonowania odbiorników ruchomych GNSS na obszary, które do tej pory były niedostępne z powodu zasłonięcia np. drzewami lub budynkami.

Zintegrowany układ scalony Maxwell™ 6 systemu Trimble R8 oddaje do dyspozycji użytkownika aż 440 kanałów GNSS. Jako urządzenie umożliwiające śledzenie sygnałów z wielu różnych systemów satelitarnych, w tym GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou (COMPASS) oraz QZSS, odbiornik Trimble R8 stanowi potężne narzędzie pomiarowe.

Protokół komunikacyjny CMRx zapewnia Trimble R8 najwyższy poziom kompresji poprawek na potrzeby optymalizacji pasma oraz pełne wykorzystanie wszystkich widocznych satelitów, co przekłada się na najwyższą precyzję pozycjonowania. Opracowana z myślą o wielu latach wydajnej eksploatacji technologia Trimble 360 została zoptymalizowana pod kątem odbioru sygnałów, jakie pojawiać się będą wraz ze wzrostem liczby satelitów.

Technologia Trimble 360 w Trimble R8 to pewność korzyści z inwestycji w odbiornik GNSS zarówno teraz, jak i w przyszłości.

ELASTYCZNA KONSTRUKCJA SYSTEMU

Trimble R8 to elastyczny, zintegrowany system oferujący dostęp do najnowszych technologii pomiarów satelitarnych.

Połącz odbiornik z kontrolerem, odbieraj korekty RTK oraz podłącz się do Internetu poprzez dowolny moduł komunikacji.

Wbudowany nadawczo-odbiorczy radiomodem UHF umożliwia wykorzystanie systemu Trimble R8 jako odbiornik ruchomy lub stacja bazowa.

W przypadku wykorzystania jako stacja bazowa wbudowany NTRIP caster zapewnia swobodny dostęp1 do poprawek ze stacji bazowej R8 za pośrednictwem Internetu. Interfejs Web UI™ eliminuje konieczność przeprowadzania fizycznej kontroli stacji bazowej w terenie.

Można dzięki temu sprawdzić wszystkie ustawienia odbiornika, łącząc się z nim z oddalonego o dziesiątki, a nawet setki kilometrów biura.

Zdalny Interfejs Użytkownika (Web UI) poza konfiguracją, pozwala także na pobranie danych do post-processingu, co oszczędza Twój cenny czas.

NAJWYŻSZEJ KLASY ROZWIĄZANIE DO PRACY W TERENIE

Jeżeli szukasz wysokiej klasy rozwiązania do pracy w terenie, połącz odbiornik GNSS Trimble R8 z jednym z naszych wydajnych kontrolerów - Trimble TSC3, Trimble CU lub Trimble Tablet Rugged PC z oprogramowaniem Trimble Access™.

Każdy z tych niezwykle wydajnych kontrolerów pozwala na przeniesienie możliwości urządzeń biurowych w teren z wykorzystaniem intuicyjnego interfejsu na bazie systemu Windows. Oprogramowanie terenowe Trimble Access oferuje szereg funkcji i narzędzi ułatwiających prowadzenie prac pomiarowych.

Uproszczone moduły robocze dla dróg, monitoringu, kopalni i tuneli pomagają zespołom realizować typowe projekty, a także wykonywać prace szybciej i bez zakłóceń.

Użytkownicy mogą także tworzyć własne moduły robocze z wykorzystaniem narzędzi personalizacyjnych dostępnych w zestawie Trimble Access Software Development Kit (SDK).

Musisz wysłać dane natychmiast do biura?

Skorzystaj z funkcji udostępniania danych w czasie rzeczywistym Trimble Access Services, dostępnym teraz z każdą ważną umową serwisową Trimble Access.

W biurze dane mogą być bez problemów przenoszone do oprogramowania Trimble Business Center.

Edytuj, przetwarzaj i aktualizuj zgromadzone dane. System GNSS Trimble R8 — wysokiej klasy rozwiązanie do pomiarów GNSS.