+48 513 432 462
 biuro@geotradingpolska.pl

Trimble® TSC3 Kontroler

Kontroler Trimble® TSC3 z oprogramowaniem Trimble Access™ to jednostka sterująca wszystkimi instrumentami Trimble, która znacznie usprawnia codzienną pracę.

 • Oprogramowanie Trimble Access
 • Pełna klawiatura QWERTY wraz z 10-klawiszową numeryczna, przyciski kierunku, 4 przyciski
 • programowalne
 • Wyświetlacz 4.2 cala (107 mm) VGA, 640 × 480 pikseli
 • 8 GB wbudowanej pamięci NAND Flash
 • Procesor Texas Instrument Sitara™ seria 3715 ARM™ Cortex–A8™ Procesor (800 MHz)
 • Pamięć RAM: 256MB
 • port SDHC, wbudowane gniazdo USB host
 • Wbudowany Bluetooth 2.0+EDR, wbudowane Wi-Fi 802.11 b/g
 • Wbudowany modem GSM/GPRS/EDGE: 850/900/1800/1900 MHz,
 • 2/6 Mbit/s 3G HSDPA GSM WWAN wbudowane radio 
 • USB Host (full speed), USB Client (high speed), port zasilania DC, 9-pin serial RS-232
 • Aparat 5 MP z auto-fokusem z podwójnym LED flash
 • Wbudowany GPS, kompas, akcelerometr


WYDAJNY SPRZĘT ZAPEWNIA PŁYNNĄ I SZYBKĄ PRACĘ Z PROGRAMEM TRIMBLE ACCESS

Najnowszy spośród sprawdzonych kontrolerów – Trimble TSC3 jest odpornym narzędziem zaprojektowanym do geodezyjnych prac w terenie.

Płynnie i szybko wykonuje operacje w programie Trimble Access, oraz w pełni obsługuje aplikacje systemu Windows®.


FOTOGRAFICZNA DOKUMENTACJA PRAC TERENOWYCH

Wbudowany aparat 5 MP z autofokusem i diodową lampą błyskową pozwala na wykonywanie fotografii terenu bezpośrednio z kontrolera.

Zdjęcia posiadają georeferencje, a ich wykonanie i przeniesienie do komputera nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi. Zapis wysokiej jakości obrazów z terenu dopełnia informacje pomiarowe. Foto dokumentacja sprawia, że ważne informacje o szczegółach prac terenowych nie zostaną pominięte.

Dzięki georeferencjom z łatwością odnajdziesz fotografowaną lokalizację.


KOMUNIKACJA, KTÓRA ŁĄCZY BIURO Z TERENEM

Wbudowany w kontroler TSC3 modem GSM/GPRS zapewnia bezprzewodową łączność Internetową.

Program Trimble Access z łatwością nawiązuje komunikację, a dzięki Trimble AccessSync synchronizuje dane między terenem, a biurem.

Z dowolnego miejsca możesz odbierać i wysyłać dane w zależności od własnych potrzeb. Gromadzenie informacji, ich przetwarzanie, wymiana i analizy, jest teraz szybsze i bardziej wydajne.

Różnorodność form komunikacji pozwala przenosić dane na wiele sposobów: modem GSM zapewnia łączność z Internetem, WiFi z lokalną siecią w biurze. Do tego zawsze dostępne są porty USB, RS232 oraz Bluetooth®. 


RÓŻNORODNOŚĆ ZADAŃ Z TRIMBLE TSC3

Odporny Trimble TSC3 został stworzony, aby wykonywać pracę łatwiej, efektywniej i szybciej. Kontroler w pełni obsługuje Pomiary Zintegrowane oraz zobrazowania przestrzenne.

Łatwy w obsłudze Sterowanie i zarządzanie pomiarem na dużym, jasnym, wysokorozdzielczym ekranie dotykowym LCD. Wprowadzanie danych jest proste dzięki klawiaturze QWERTY lub klasycznej alfanumerycznej. Wbudowany Kompas Strzałka kierunku nawet gdy stoisz lub poruszasz się do tyłu Wbudowany GPS Umożliwia stosowanie funkcji GPS Search w pomiarach robotycznych bez konieczności stosowania zewnętrznego odbiornika GPS.

Dodatkowo pozwala nawigować do punktu osnowy lub innego o znanych współrzędnych. Brak kabli Zastosowanie technologii bezprzewodowej Bluetooth® oraz radia 2.4 GHz pozwala uniknąć kabli przy łączeniu kontrolera TSC3 z instrumentami Trimble.

Z kontrolerem Trimble TSC3 Twoja praca stanie się szybsza i prostsza.


STWORZONY Z MYŚLĄ O USPRAWNIENIU CODZIENNEJ PRACY

Oprogramowanie do pracy w terenie Trimble Access, dostępne z kontrolerem TSC3, oferuje szereg funkcji i narzędzi ułatwiających prowadzenie prac pomiarowych.

Uproszczone przebiegi pracy, takie jak Drogi, Monitoring, Kopalnie i Tunele, pomagają zespołom realizować typowe projekty i wykonywać prace szybciej bez nieplanowanych przestojów.

Przedsiębiorstwa mogą także tworzyć własne procesy robocze z wykorzystaniem narzędzi personalizacyjnych dostępnych w zestawie Trimble Access Software Development Kit (SDK). Trimble Access SDK dostarcza narzędzi umożliwiających dostosowanie oprogramowania Trimble Access do potrzeb użytkownika oraz rozszerzenie jego funkcji.

Jasny wyświetlacz, umożliwiający korzystanie z urządzenia również na zewnątrz w świetle dziennym, wbudowane możliwości łączności oraz w pełni zintegrowane przebiegi prac pomiarowych sprawiają, że kontroler TSC3 usprawnia przeprowadzanie pomiarów terenowych.